Mauritánie - víza - informace a vyřízení

Vyřízení víza do: Mauritánie


Co je nutné k vyřízení víza?

Dle posledních informací velvyslanectví Mauritánie v Berlíně již víza nevyřizuje a vyřídit si je můžete na letišti Nouakchott a na hraničních přechodech (tuto informaci si můžete ověřit na tomto telefoním čísle +49302065883.

S sebou potřebujete pouze cestovní pas, který musí mít platnost nejméně 6 měsíců po vstupu do Mauritánie.

Pokud má pobyt v Mauritánii přesahovat 2 týdny, může být požadováno očkování proti žlutézimnici. Doporučuje se i očkování proti tyfu a žloutence typu A a B.

Ceny

Je-li nutné zásilku zaslat zpět poštou, účtujeme poplatek 150,- Kč.

Co chci:
Dotaz:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:
Firma:
IČO:
 

Naše cestovní kancelář nemůže garantovat udělení víza či vyřízení v určitém termínu. Námi uváděné lhůty jsou pouze přibližné a vycházejí z našich zkušeností. Vyřizování některých víz probíhá v zahraníčí (Berlín, Londýn, Vídeň, Moskva apod), kde mají dané země svůj zastupitelský úřad. V tomto případě většinou zasíláme pas a potřebné dokumenty formou cenného psaní či doporučené pošty a takto pas opět dostáváme zpět. Protože zkušenosti s poštou jsou různé, nemůžeme nést odpovědnost za doručení či za lhůtu. Některé země vízum neudělí bez udání důvodu a zaplacený poplatek nevrátí. Proti neudělení víza není odvolání. Vše je v kompetenci daného velvyslanectví. Obecně doporučujeme vyřizování víz s patřičným předstihem. Dále doporučujeme vystavení více pasů, na což má občan ČR právo. Pak lze vyřizovat několik víz současně. Zejména víza afrických zemí jsou velmi problematická.